प्रकाश दाहाललाई हृदयाघात, प्रचण्ड काठमाडौं आउँदै

काठमाडौं ,३ मंसिर।  माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ का छोरा प्रकाश दाहाल हृदयाघातकाे गम्भीर बिरामी भएका छन् । उनलाई उपाचारका लागि काठमाडौंको नर्भिक अस्पतालमा भर्ना गरिएको छ। पारिवारिक स्रोतका अनुसार आइतबार बिहानै अचेत भएपछि उनलाई अस्पताल भर्ना गरिएको हो। प्रकाश दाहालको स्वास्थ्य अवस्था चिन्ताजनक रहेको छ। यद्यपी अस्पतालले केही आधिकारिक जानकारी दिएको छैन।

छोरा बिरामी परेपछि झापाको विर्तामोडमा रहेका दाहाल हेलिकोप्टरबाट काठमाडौं फर्कंदै छन्। हेलिकप्टर आउन ढिलाई भएकाले केही समय लाग्ने पारिवारिक स्रोतले बताएको छ। यस्तै  चितवनबाट दिदी रेणु र परिवारका अन्य सदस्यहरु पनि अहिलेनै काठमाडौं आउँदैछन्। उनलाई हृदयघात भएको जनाइएको छ।

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 Shares
Share5
Tweet
Pin
Share