नेपाली कांग्रेसका कसले, कुन ठाउँमा, कसलाई जिते

२५ मंसिर, २०७४
काठमाण्डौः प्रनितिधि सभा सदस्यमा नेपाली कांग्रेसका कसले, कुन ठाउँमा, कसलाई जिते । नामावली सहित हेर्नुहोस् ।

१.देवेन्द्रराज कँडेल-नवलपरासी पश्चिम क्षेत्र नं. २     -३४१३०       घनश्याम यादव (ओवादी केन्द्र-२३८९८)
२.डा. शशांक कोइराला-नवलपुर क्षेत्र नं. १           -४०६२०      भविश्वर पराजुली (माओवादी केन्द्र-३६५९६)
३ सिताराम मेहता-सुनसरी क्षेत्र नं. २                  -४१४९५       डम्बर सुवेदी (माओवादी केन्द्र-३५३४९)

४. डा. नारायण खड्का-उदयपुर क्षेत्र नं. १           -३३१४२       मञ्जु चौधरी (नेकपा एमाले-३२५९४)

५.ज्ञानेन्द्रबहादुर कार्की-सुनसरी क्षेत्र नं. ४             -३२३४७       रमेश श्रेष्ठ (नेकपा एमाले-२५७५०)

६.उमाकान्त चौधरी-बारा क्षेत्र नं. १                    -२४४५०      अच्युत मैनाली (नेकपा एमाले-२२०३०)

७.तेजुलाल चौधरी-सप्तरी क्षेत्र नं. ४                    -१४८८६      मृगेन्द्रकुमार सिंह (राष्ट्रिय जनता पार्टी-९२२७)
८.अभिशेकप्रताप साह-कपिलवस्तु क्षेत्र नं. ३         -२०००१       मंगलप्रसाद गुप्ता (संघीय फोरम-१५८२६)
९.प्रमोदकुमार यादव-रूपन्देही क्षेत्र नं. ४               -३१७१८      शर्वेन्द्रनाथ शुक्ला (राष्ट्रिय जनता पार्टी-२०४१६)
१०.भरतकुमार साह-रूपन्देही क्षेत्र नं. ५                -३३०८८      डिलाराम आचार्य (माओवादी केन्द्र-२०४३८)
११. सञ्जयकुमार गौतम-बर्दिया क्षेत्र नं. १              -४४८२९      बामदेव गौतम (नेकपा एमाले-४४०७६)

१२.देवप्रसाद तिमल्सिना-रौतहट क्षेत्र नं. ४              -२८२२८     डा. बंशीधर मिश्र (नेकपा एमाले-२३००३)

१३.शेरबहादुर देउवा-डडेल्धुरा क्षेत्र नं. १                -२७०४४      खगराज भट्ट (माओवादी केन्द्र-२१११५)

१४. मोहम्मद अफ्ताव आलम-रौतहट क्षेत्र नं. २         -१८८३३     किरण साह (संघीय फोरम-१६८६५)

१५.भीमसेनदास प्रधान-काठमाडौं क्षेत्र नं. ६             -१६७८५      झक्कु सुवेदी (माओवादी केन्द्र-१५४८५)

१६.मिनेन्द्र रिजाल-मोरङ क्षेत्र नं. २                       -३५८१९     ऋषिकेश पोखरेल (नेकपा एमाले-३४०१४)

१७.राजनकुमार केसी-काठमाडौं क्षेत्र नं.१०               -२४१९०      हितमान शाक्य (माओवादी केन्द्र-२१९०७)
१८.मोहन आचार्य-रसुवा क्षेत्र नं.१                        -१४४५३      जनार्दन ढकाल (नेकपा एमाले-१०२७८)

१९.गगनकुमार थापा-काठमाडौं क्षेत्र नं. ४                 -२१५५८      राजन भट्टराई (नेकपा एमाले-१८१४०)

२०.प्रकाशमान सिंह-काठमाडौं क्षेत्र नं. १                  -१०९३७     रविन्द्र मिश्र (विकेकशील साझा पार्टी-१०२१८)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *