सन्नी लियोनी र कपिल शर्मा अभिनित चलचित्रहरु एकै दिन प्रदर्शनमा आउने

नयाँ दिल्ली, मंसिर १३ ।
डिसेम्बर १ तारिखमा रिलिज हुने भनिएको चलचित्र ‘पद्यमावती’को प्रदर्शन मिति अनिश्चित बनेपछि केहि चलचित्रले सो मितिमा आफ्नो चलचित्रको डेट सारेका छन् । सोहीकारणले केहि चलचित्रको भिडन्त डिसेम्बर १ तारिखमा हुने भएको छ ।

यो मितिमा कमेडियन कपिल शर्मा र बलिउड नायिका सन्नी लियोनीबिच बलिउड बक्स अफिसमा भिडन्त हुने भएको छ । सन्नी लियोनी अभिनित ‘तेरा इन्तजार’ र कपिल शर्माको ‘फिरंगी’ एउटै मितिमा प्रदर्शन हुने भएपछि उनीहरु बिच भिडन्त हुने भएको हो ।

‘तेरा इन्तजार’मा सन्नीले अरबाज खानसँग अनस्क्रिन रोमान्स गरेकी छिन् । सन्नी लियोनीले हरेक हप्ता केहि चलचित्र रिलिज हुने गरेको भन्दै एउटै मितिमा रिलिज हुँदैमा भिड्छ भन्न नमिल्ने धारणा राखिन् । उनले कपिल शर्मालाई शुभकामना समेत दिइन् ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *